Miloslav Kastl - Při společné práci

Olej na kartonu, 40x60 cm. Signováno vpravo dole M. Kastl. Rámováno.

Nejdelší strana: 71 cm

128066. Při společné práci
Dražba ukončena:03.11.2024 20:27:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč