Miloslav Kastl - Můstek přes potok

Olej na kartonu, 35x49 cm. Signováno vpravo dole M. Kastl. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 64 cm

98803. Můstek přes potok
Dražba ukončena:09.07.2023 21:38:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč