Miloslav Kastl - Cestou k usedlosti

Olej na kartonu, 33x50 cm. Signováno vpravo dole M. Kastl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

306383. Cestou k usedlosti
Dražba ukončena:17.10.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 17.10.2020 18:22:18 4441