Miloslav Kastl

306383. Cestou k usedlosti

popis: Olej na kartonu, 33x50 cm. Signováno vpravo dole M. Kastl. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.10.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 17.10.2020 18:22:18 4441