Miloslav Kastl - Cesta domů

Olej na kartonu, 30x46 cm. Signováno vpravo dole M. Kastl 52. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

22849. Cesta domů
Dražba ukončena:27.09.2018 23:02:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč