Stanislav Holý

69441. Veselá zelenina

popis: Litografie, 18/40, 66x49 cm. Signováno vpravo dole tužkou Stanislav Holý. Volný list.

o autorovi: 1943 – 1998

zbývá: 4 dnů, 0 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:41:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 800 Kč