Stanislav Holý - Veselá zelenina

Litografie, 18/40, 66x49 cm. Signováno vpravo dole tužkou Stanislav Holý. Volný list.

o autorovi: 1943 – 1998

69441. Veselá zelenina
Dražba ukončena:08.12.2021 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč