Miloslav Holý - Strom nad strážním domem

Akvarel, 39x49 cm, signováno vpravo dole M. Holý 59, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

11963. Strom nad strážním domem
Dražba ukončena:29.06.2017 19:46:30
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 700 Kč