Miloslav Holý - Most na vsi

Litografie, 29x40 cm. Signováno vpravo dole M.Holý. Rám, pasparta, sklo, výtisk 35/100.

Pozn.:Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

40675. Most na vsi
Dražba ukončena:12.02.2020 22:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 18.01.2020 8:57:46 6469