Miloslav Holý - Kytice růží

Akvarel, 47x42 cm. Signováno vlevo dole M. Holý 55. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. a PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
78185. Kytice růží
Dražba ukončena:15.06.2022 21:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč