Miloslav Holý - Červená Lhota

Litografie, 36x44 cm. Signováno vpravo dole tužkou M. Holý 55. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

48171. Červená Lhota
Dražba ukončena:17.09.2020 21:09:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.09.2020 21:04:39 2487
500 Kč 29.08.2020 14:15:39 5629