Miloslav Holý, Jan Bauch, Jaroslav Hořánek

48117. Soubor 3 grafických listů

popis: 1x tužka a akvarel, 1x kolorovaný linoryt, 1x lept, rozměry 14x8 cm do 49x34 cm. Všechny signovány. 3x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy lehce poškozeny.

dražba ukončena: 17.09.2020 20:16:52

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč