Miloslav Holý, Jan Bauch, Jaroslav Hořánek - Soubor 3 grafických listů

1x tužka a akvarel, 1x kolorovaný linoryt, 1x lept, rozměry 14x8 cm do 49x34 cm. Všechny signovány. 3x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy lehce poškozeny.

Miloslav Holý, Jan Bauch, Jaroslav Hořánek
48117. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:17.09.2020 20:16:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč