Olej na plátně, 30x100 cm. Signováno vpravo dole Holec. Rámováno.
Nejdelší strana: 102 cm
o autorovi: 1925
Malíř, kreslíř, grafik, ilustrátor, propagační výtvarník a autor realizací v oboru užité grafiky. Studoval na soukromé škole firmy Rolný Prostějov v ateliéru reklamy a grafiky, a jako mimořádný posluchač na katedře výtvarné výchovy PedF UP v Olomouci. Vystavuje od r. 1954 doma i v zahraničí. Je členem Skupiny Ohnisko a Unie výtvarných umělců Olomoucka.