Miloslav Holec - Loďka na pláži

Olej na plátně, 30x100 cm. Signováno vpravo dole Holec. Rámováno.

Nejdelší strana: 102 cm

o autorovi: 1925
Malíř, kreslíř, grafik, ilustrátor, propagační výtvarník a autor realizací v oboru užité grafiky. Studoval na soukromé škole firmy Rolný Prostějov v ateliéru reklamy a grafiky, a jako mimořádný posluchač na katedře výtvarné výchovy PedF UP v Olomouci. Vystavuje od r. 1954 doma i v zahraničí. Je členem Skupiny Ohnisko a Unie výtvarných umělců Olomoucka.

106041. Loďka na pláži
Dražba ukončena:26.11.2023 20:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (26.11.2023 20:30:12) 5305