Miloslav Hlaváček - Osoba v černém

Kombinovaná technika, 120x175 Signováno vpravo dole Hlaváček 1997. Rámováno.

Nejdelší strana: 190 cm

o autorovi: 1948 – 2017
Malíř, typograf. Studoval nejprve architekturu na ČVUT, pak na AVU v Praze u A. Fišárka a J. Smetany. Kromě své volné malířské tvorby (portrétní a figurální malba) se věnoval také ilustracím, plakátům, spolupracoval též s architekty. Byl rovněž art direktorem časopisů Playboy a Cosmopolitan. Jeho díla jsou zastoupena v NG Praha a v řadě soukromých sbírek v Čechách i v zahraničí. Byl členem ČFVU.

velký formát
111523. Osoba v černém
Zbývá:4 dnů, 8 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:32:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 04.02.2024 21:20:09 3792