Miloslav Hlaváček - Hluboký spánek

Olej na plátně, 80x65 cm. Signováno vpravo nahoře Milan Hlaváček 1975. Olištováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1948 – 2017
Malíř, typograf. Studoval nejprve architekturu na ČVUT, pak na AVU v Praze u A. Fišárka a J. Smetany. Kromě své volné malířské tvorby (portrétní a figurální malba) se věnoval také ilustracím, plakátům, spolupracoval též s architekty. Byl rovněž art direktorem časopisů Playboy a Cosmopolitan. Jeho díla jsou zastoupena v NG Praha a v řadě soukromých sbírek v Čechách i v zahraničí. Byl členem ČFVU.

304137. Hluboký spánek
Dražba ukončena:22.03.2020 20:16:05
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč