Olej na plátně fixovaném na překližce, 80x100 cm. Signováno vpravo dole M. Hégr 1925. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 100 cm