Miloslav Gross - Zátiší s bramboříkem

Olej na kartonu, 34x44 cm. Signováno vlevo dole Mil. Gross. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920 – 1997

77972. Zátiší s bramboříkem
Dražba ukončena:15.05.2022 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč