Miloslav Gross - Zátiší

Olej na kartonu, 59x69 cm. Signováno vpravo dole Mil. Gross. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1920 – 1997

102152. Zátiší
Dražba ukončena:24.09.2023 20:01:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 24.09.2023 19:58:33 219
1 000 Kč 17.09.2023 23:08:43 5921