Miloslav Chlupáč? - Kubistický ležící akt

Patinovaná sádra, výška 25 cm, délka 44 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Miloslav Chlupáč?
46351. Kubistický ležící akt
Dražba ukončena:24.06.2020 22:12:15
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč