Miloslav Holý - Pohled do kraje

Pastel, 26x38 cm, signováno vlevo dole M. Holý, rám, pasparta, zaskleno.

1897, Praha - 1974

Pozn.: Rám poškozen. Pasparta zaprášena.

5982. Pohled do kraje
Dražba ukončena:26.10.2016 21:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč