Bibliofilie, Pilsnensií svazek druhý, vydala Olga Škábová v roce 1930 ve 125 výtiscích, tento má číslo 7, na Zandersově měditiskovém papíru, v knize jsou 2 signované lepty Jana Konůpka, iniciálky a nakladatelskou značku vyryl Václav Skřivan, celokožená vazba se zlacením, nahoře na hřbetě odřeninka cca 6 mm.