Nejdelší strana: 62 cm
Autorská fotografie na plátně, 38X62 cm. Signováno vlevo dole Vojíř. Nerámováno.
o autorovi: 1938
Fotograf se zaměřením na tvorbu aktů. Během času přešel na digitální fotografii. Studoval na Fakultě strojní ČVUT, po 2 letech studium přerušil. Pracoval jako fotograf a grafik v tiskárně, od r. 1980 byl samostatným výtvarníkem v oboru fotografie a užité grafiky. Je autorem katalogů, prospektů, plakátů, kalendářů. Ve volné tvorbě se zabývá akty, portréty a abstraktní fotografií. Je členem UVU v Hradci Králové, Svazu českých fotografů, Volného sdružení východočeských fotografů (čestný člen).