Miloš Šrámek - Radioaktivní hlavy

Olej na sololitu, 68x71 cm. Monogramováno vpravo dole MŠ. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

71507. Radioaktivní hlavy
Zbývá:9 dnů, 8 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:08:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 19.12.2021 19:56:02 5712
500 Kč 17.12.2021 8:03:59 4937