Fotografie, 23x17 cm a 18x28 cm. 1x značeno. Volné listy.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1945
Fotograf, publicista. Studoval na ČVUT v Praze. Zabývá se reportážní a dokumentární fotografií se zaměřením na ekologii, portrét, reportáž a divadlo. Své snímky uveřejňuje v časopisech Divadelní noviny, Taneční listy, Loutkář aj. Je členem Asociace profesionálních fotografů České republiky.