Olej na plátně, 80x65 cm. Signováno vpravo dole Prekop 09. Nerámováno.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1967 Slovenský malíř. Díky svému rukopisu patří mezi nezaměnitelné autory současného výtvarného umění na Slovensku.