Miloš Pošar - Zelená krajina

Olej na sololitu, 70x96 cm. Signováno vpravo dole Pošar 92. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

302898. Zelená krajina
Dražba ukončena:28.12.2019 20:24:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč