Miloš Pošar - Za vesnicí

Olej na sololitu, 38x50 cm, signováno vpravo dole M. Pošar, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1924 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

16687. Za vesnicí
Dražba ukončena:28.02.2018 20:51:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč