Miloš Pošar

303024. Sedlčansko

popis: Kombinovaná technika, 25x42 cm. Signováno vpravo dole Pošar 68. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1924 - 2007.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

dražba ukončena: 03.01.2020 20:11:24

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč