Miloš Pošar - Pohled na Hradčany od mostu Legií

Olej na sololitu, 43x60 cm. Signováno vpravo dole Pošar 76. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

104089. Pohled na Hradčany od mostu Legií
Dražba ukončena:26.10.2023 20:31:26
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč