Miloš Pošar - Krajina s můstkem

Olej na plátně, 50x73 cm. Signováno vpravo dole Pošar 76. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

46559. Krajina s můstkem
Dražba ukončena:25.06.2020 21:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč