Miloš Pošar - Kaplička za vsí

Olej na sololitu, 41x58 cm. Signováno vpravo dole Pošar 83. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

32601. Kaplička za vsí
Dražba ukončena:30.05.2019 19:36:06
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč