Miloš Pošar - Jihočeská pieta

Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Pošar 74. Rámováno.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1924 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

150183. Jihočeská pieta
Zbývá:12 dnů, 5 hodin
Konec dražby:14.01.2026 20:29:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč