Miloš Malina - Stojící ženský akt

Kresba, 42x29 cm, signováno vlevo dole s věnováním M. Malina 1944, signováno dole uprostřed M. Malina 1944, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

8982. Stojící ženský akt
Dražba ukončena:30.03.2017 20:38:28
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:500 Kč