Miloš Kurovský - Žena a had

Pastel na veluru, 51x19 cm. Signováno vpravo dole Kurovský. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

87908. Žena a had
Dražba ukončena:15.12.2022 22:23:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč