Miloš Kurovský - Zářící

Pastel, 53x123 cm Signováno vpravo dole Kurovský. Signatura hůře čitelná. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

111593. Zářící
Dražba ukončena:29.02.2024 21:42:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč