Miloš Kurovský - Západ slunce

Pastel, 61x45 cm. Signováno. Signováno méně výrazně Kurovský.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

110356. Západ slunce
Dražba ukončena:28.01.2024 21:17:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč