Miloš Kurovský - Uloupení Měsíce

Pastel na veluru, 64x45 cm. Signováno vpravo dole Kurovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

47376. Uloupení Měsíce
Dražba ukončena:29.07.2020 22:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč