Miloš Kurovský

60740. Temná krajina

popis: Pastel na veluru, 24x77 cm. Signováno vpravo dole Kurovský. Nerámováno.

o autorovi: 1924-2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 20:30:44

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 26 000 Kč