Miloš Kurovský - Temná krajina

Pastel na veluru, 24x77 cm. Signováno vpravo dole Kurovský. Nerámováno.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

60740. Temná krajina
Dražba ukončena:30.06.2021 20:30:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:26 000 Kč