Miloš Kurovský - Tajemná krajina

Pastel, 29x61 cm.  Nesignováno Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

111507. Tajemná krajina
Zbývá:4 dnů, 8 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:16:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 02.02.2024 16:52:33 8616
3 000 Kč 01.02.2024 21:28:50 4435