Miloš Kurovský - Šaman

Pastel na veluru, 44x28 cm. Signováno vpravo dole Kurovský. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

107990. Šaman
Dražba ukončena:27.12.2023 21:27:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč