Miloš Kurovský - Rudá krajina

Pastel na veluru, 22x52 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Současná majitelka získala dílo přímo od autora.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

75950. Rudá krajina
Dražba ukončena:28.04.2022 20:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč