Miloš Kurovský - Mimozemská krajina

Pastel na veluru, 55x102 cm, signováno vpravo dole Kurovský, nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

11678. Mimozemská krajina
Dražba ukončena:28.06.2017 19:12:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč