Pastel, 50x38 cm. Signováno dole uprostřed Kurovský. Volný list.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1924 - 2017
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč