Miloš Kurovský - Ježíš

Pastel, 55x40 cm. Signováno vpravo dole Kurovský. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

47387. Ježíš
Dražba ukončena:29.07.2020 22:47:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč