Miloš Kurovský - Červené Slunce

Pastel na veluru, 54x120 cm, signováno vpravo dole Kurovský, nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena. Signatura nezřetelná.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

9977. Červené Slunce
Dražba ukončena:26.04.2017 20:57:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč