Miloš Jiránek - V kavárně

Olej na kartonu, 30x23 cm. Signováno vlevo dole M. Jiránek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1875 - 1911

vydraženo posouzeno znalcem
85130. V kavárně
Dražba ukončena:27.10.2022 20:40:35
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč