Miloš Jiránek - Staříkova chvilka

Olej na plátně, 54x43 cm. Signováno vlevo dole. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1875 - 1911

posouzeno znalcem
125212. Staříkova chvilka
Zbývá:31 dnů, 22 hodin
Konec dražby:30.10.2024 22:05:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč