Miloš Jiránek - Půlitr

Kresba, 15x12 cm. Signováno vpravo dole Jiránek 72. Pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1875 - 1911

18946. Půlitr
Dražba ukončena:16.05.2018 18:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč