Miloš Holý - Podzim

Tempera, 42x59 cm, signováno vlevo dole Miloš Holý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1926-1998
Vlastním jménem Miloslav Holý. Pseudonym Miloš si zvolil, aby se odlišil od malíře stejného jména Miloslava Holého (1897-1974). Narodil se v Neurazech na jižním Plzeňsku. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Fily a Ulmana. Tvořil většinou realistické portréty ze života, ale i přírodu, často ve svých jeho námětech jsou ženy, ale okrajově též tvořil díla s ohlasem kubismu.

Miloš Holý
31974. Podzim
Dražba ukončena:16.05.2019 21:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 16.05.2019 19:35:25 1252