Miloš Pošar - Jihočeský statek

Olej na sololitu, 55x85 cm, signováno vpravo dole Pošar 77, rám.

6620. Jihočeský statek
Dražba ukončena:01.12.2016 19:53:12
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:9 000 Kč