Miloš Kurovský - Prorok

Pastel na veluru, 65x42 cm, signováno vpravo dole Kurovský, rám, plexisklo.

1924, Ostrava

Pozn.: Rám poškozen. Plexisklo místy poškrábáno.

5523. Prorok
Dražba ukončena:29.09.2016 18:36:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 700 Kč