Miloš Kurovský - Omnia ab ovo

Pastel na veluru, 40x63 cm, signováno vpravo dole Kurovský, rám.

1924, Ostrava

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

5488. Omnia ab ovo
Dražba ukončena:29.09.2016 18:01:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 800 Kč